Po narodení dcérky Zory sa toho vo vzťahu Gábora Borárosa a Moniky Jakliovej zomlelo skutočne veľa. Známi rodičia stihli od apríla ohlásiť rozchod, vypustiť zo seba drsné slová, vyjsť si spolu do spoločnosti, opäť sa rozvadiť a nakoniec sa zmieriť natoľko, že sa v ich domácnosti skloňuje druhý potomok.

Pár dní po svojom škandalóznom rozchode Gábor a Monika spolu zavítali na tanečnú šou Let’s Dance, kde sa zdalo, že vo vzduchu visí druhá šanca. Ani nie dva týždne nato sa však karta obrátila.

,,Za dva mesiace bude chcieť, aby som ho vzala späť. Najviac ma pobavilo, že sme vraj rodičia. Neviem, ako si to predstavuje, on ale rodič nie je. Nikdy nie je doma, a to ani po nociach,“ povedala v máji pre Extra.cz atraktívna mamička, tvrdiac, že MMA zápasník pred ňou a ich bábätkom uprednostnil prostitútku. Zdá sa, že influencerka Gábora veľmi dobre pozná – na jej slová prišlo skôr, ako predpokladala.

Monika sa na Instagrame pochválila záberom, na ktorom po dlhom čase nepózuje iba so Zorkou. Do objektívu sa totiž pri dievčatách škerí aj potetovany otecko. ,,Family (rodina – pozn. redakcie),“ napísala k snímke kráska. Tá obnovenie vzťahu oficiálne potvrdila pre portál odzadu.startitup.sk.

„Každý si zaslúži druhú šancu, hlavne, keď sme už aj rodina. Priznal si chybu. Priznal si chybný krok a vie, že urobil obrovskú chybu a poprosil o odpustenie,“ vyjadrila sa Monika. Ak vás zaujíma dôvod, prečo sa k sebe dvojica vrátila, blondínka má jasnú odpoveď.  „Proti láske a citom nevieš bojovať,“ priznala pre odzadu.startitup.sk.

„Už sme boli pozrieť aj naše nové spoločné bývanie a plánujeme aj malý Gábor,“ šokovala na záver Jákliová, ktorá sa zrejme so snúbencom baví nielen o svadbe, ale i druhom dieťatku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: odzadu.startitup.sk | Foto: Instagram/boraros_gabor, monika_jakliova