Barbora Balúchová sa pred dvomi rokmi stala mamou jubilejného desiateho potomka slávneho podnikateľa Borisa Kollára. Dvojica sa však na verejnosti spolu neukazuje, a tak mnohí nadobudli dojem, že multiotecko o speváčku veľký záujem nejaví. Možno práve preto niektorých ľudí dosť prekvapili nedávne vyjadrenia Balúchovej o tom, že by chcela ďalšie dieťa.

Hoci si speváčka súkromie prísne stráži, pred pár dňami sa rozhodla urobiť malú výnimku. Prostredníctvom sociálnej siete sa totiž priaznivcom zverila s túžbou dopriať svojmu synčekovi Alexandrovi Jánovi súrodenca. Meno potenciálneho otca však neprezradila. Viac sa o tom môžete dozvedieť –TU–

Po týchto nečakaných slovách sa logicky naskytla otázka, či by druhé dieťa chcela mať práve so zakladateľom politickej strany Sme rodina. O vyriešenie hádanky sa zaujímal aj denník Nový čas, ktorému bývalá Superstaristka zanechala znovu tak trochu neurčitú odpoveď.

„Prosím, nehľadajte za mojím vyjadrením senzáciu. Ja mám dvoch súrodencov a rada spomínam na svoje detstvo. Preto by som v budúcnosti chcela, aby mal Alexko súrodenca, ale kedy, je vo hviezdach. Momentálne sme šťastná dvojica a čo príde, nechám na osud,“ priblížila svoje úmysly do budúcna mladá hviezda.

Baluchova

A čo na to Kollár?

Balúchová sa v najnovších vyjadreniach nezabudla zmieniť ani o otcovi svojho drobca. Keďže sa jej fanúšikovia aktívne zaujímali o ich vzájomné vzťahy, blondínka prezradila len zopár stručných informácií. Podľa jej slov teda vôbec nie je pravda, že by sa Boris Kollár o ňu a ich spoločného syna vôbec nezaujímal, populárna hudobníčka však vraj necíti potrebu tieto stretnutia verejnosti bližšie objasňovať.

Nový čas sa, samozrejme, zaujímal aj o postoj známeho otecka. Ten ale všetkých totálne odbil veľmi strohou odpoveďou. Hoci vo väčšine svojich prejavov slovami šetriť nezvykne, tentokrát prekvapil poriadne stručnou reakciu. „Neplánujem!“ znela Kollárova odpoveď na otázku, či ešte do budúcna uvažuje o ďalšom dieťati práve s Barborou Balúchovou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Boris Kollar

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/kollarboris, sme_rodina, barborabaluchova