Spevácka šou Hlas Česko Slovenska priniesla viaceré nové talenty, ktoré dodnes žiaria na hudobnej scéne. Aj začiatky kariéry Barbory Švidraňovej, Simy, Veroniky Strapkovej či Martina Cisára sa spájajú práve s touto súťažou. O samotných víťazoch sa však hovorí menej – spomínate si ešte na šampiónku druhej série Lenku Hrůzovú?

Lenka Hrůzová mala 24 rokov, keď porotu a divákov Hlasu Česko Slovenska očarila svojím neuveriteľným drivom a jedinečným rockovým prejavom. Rovnako tak zaujímavý bol aj jej príbeh spájajúci sa s drogami či životom na ulici, pričom netreba zabudnúť ani na jej drsný imidž. Speváčka s ohnivým három vytŕčala z davu vďaka niekoľkým piercingom a extravagantným tetovaniam.

Napriek tomu, že Lo druhú sériu obľúbeného programu pod taktovkou kouča Pepu Vojtka vyhrala, túto etapu označila za peklo. Pre magazín Život v Česku však priznala, že išlo paradoxne o jednu z najzásadnejších udalostí na jej ceste za lepším životom, ktorú prirovnala k operácii kolena. Hoci si ju neužívate a veľmi bolí, pomôže človeku opäť chodiť.

Od roku 2014 sa toho v Lenkinom živote veľa zmenilo. V roku 2019 sa doslova tajne vydala, keďže o pripravovanej svadbe, ktorú pre ňu vymyslel priateľ ako prekvapenie, nevedela ani ona sama. Hudbe je verná dodnes – na konzervatóriu vyučuje spev a hlasovú terapiu a okrem toho si vo voľnom čase rada zacvičí v posilňovni. Medzičasom talentovaná Češka poskladala zo seba aj výrazné ozdoby, čo prispelo k tomu, že sa z nej stala ešte krajšia žena, v ktorej by ste drsnú rockerku zrejme nespoznali.

Lenka Szabó Hrůzová

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: zivotvcesku.sk | Foto: Instagram/lenkaszabohruzova_official, YouTube, Facebook/The Voice Česko Slovensko