A má opäť na krku problém! So spevákom skupiny Lunetic sa trampoty nesú od čias, kedy skupina vznikla, pričom sa československý fenomén aj kvôli nemu dostal do problémov a nepodával už výkony ako na úplnom začiatku. U Martina Kociána tak zrejme neplatí, že človek sa učí z vlastných chýb.

Len pred pár týždňami sa kapela Lunetic tešila zo svojho veľké comebacku, v rámci ktorého zavítala na turné aj na Slovensko. Fanúšičky chalani potešili v plnej zostave, a teda i spolu s Martinom Kociánom. Aleš, Vašek a David ho však medzi seba naspäť prijali s jednou podmienku – že zostane čistý, nakoľko bolo o ňom v minulosti známe, že holduje drogám.

Martin Kocian

Smutnou správou je, že sa sympatický blondiak neudržal a po pervitíne siahol aj počas turné. „Na začiatku turné som dvakrát fetoval. Súviselo to s problémami s Katkou. Ale teraz som už mesiac a pol čistý. Inak by sa ani náročné turné s Luneticom nedalo zvládnuť,“ Kocián priznal trpkú pravdu, pričom prezradil, že miesto jeho bývalej lásky Katky už nahradila iná žena. A práve ona je dôvodom, prečo sa chce Martin svojej závislosti zbaviť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Spevák má ale najnovšie na krku ďalší problém týkajúci sa jeho ex. Po tom, ako za ňou išiel do krčmy, kde pracovala, kvôli vyriešeniu nejakých majetkových vecí, mu vraj Katka ukradla telefón, aby zistila, či ju nepodvádza, i keď už boli rozídení. „Potom zamkla krčmu a nechcela ma pustiť von. Po pol hodine tohto obmedzovania osobnej slobody som nemal inú šancu, než rozbiť sklenené dvere a utiecť pred ňou,“ na rovinu uviedol Martin. Jeho bývalá priateľka, ktorá sa podľa neho zrejme porezala na dverách, ho ale následne začala naháňať a potom išla Kociána dokonca nahlásiť na políciu s tým, že ju napadol.

Martin Kocian

Česká hviezda však tvrdí, že Katka je manipulátorka a na kamerových záznamoch je aj tak všetko zaznamenané, pričom si myslí, že nepôjde o žiadny trestný čin, maximálne tak priestupok.

Zdroj: extra.cz | Foto: Facebook/Lunetic – comeback