Herečka Petra Vajdová mala šťastie v neštastí – kvôli alkoholu za volantom sa dostala do protialkoholického ústavu, kde sa však na ňu usmiala láska. Jej milenec je ale ženatý muž, ktorého manželka si to s Petrou vyriešila takpovediac ručne-stručne!

Nikdy neviete, kde stretnete svojho princa na bielom koni. Herečka Petra Vajdová našla svojho milovaného Martina v protialkoholickej liečebni v Kroměříži. 43-ročný Čech okúzlil brunetku natoľko, že sa s ním vraj v zamilovanostnom opojení vrhá do založenia rodiny. Jej veľká láska má však jeden háčik – pán vysnený je totiž už osem rokov ženatý!

petra vajdová

Dramatické stretnutie

Keďže novopečený párik chcel mať čistý stôl, obaja zašli za Martinovou manželkou Renátou, aby jej oznámili veľkú novinku. Netreba sa čudovať, že nejasala radosťou – jej dlhoročný partner sa ju rozhodol opustiť kvôli mladšej herečke! „Náš vzťah trval rok a potom sme sa vzali. Manželmi sme pritom boli sedem rokov, čiže dohromady sme boli spolu osem. Naše manželstvo fungovalo a aj ľudia okolo nás nám stále hovorili, že sa k sebe hodíme,“ vyžalovala sa Novému Času Martinova zúfalá manželka.

Rozhovor medzi milostným trojuholníkom sa nezaobišiel bez hrubých výrazov adresovaných na Vajdovej adresu a nechýbalo ani fyzické násilie. Ako povedala Renáta pre Nový Čas, s brunetkou si to vyriešila po svojom – päsťami. „Dala som jej päsťou „do držky“. Uľavilo sa mi a tým to pre mňa skončilo,“ priznala sa. „Petra sa môže vyhovárať, že ona je slobodná a na vine je môj manžel, lebo on bol zadaný. Nehovorím, že nie. Určite bola aj iniciatíva z jeho strany, ale keď žena neprejaví záujem, tak to muž po čase vzdá. Ona mu však zrejme dala podnet, ktorého sa potom chytil,“ hovorí o „neviniatku“ Vajdovej.

Ako blesk z jasného neba

Martinovi ostával už len týždeň do ukončenia liečenia, po ktorom sa mal vrátiť domov k Renáte. Plány sa však zvrtli a on jej oznámil, že už domov nikdy nepríde. „Keď mi potom oznámil, že má novú známosť a že je zamilovaný, tak som to nevedela dlho vstrebať. Stále to nechápem. Ešte týždeň pred tým, než aj s ňou odišiel z liečenia, bol doma a normálne sme spolu fungovali ako manželia […] Najhoršie na tom všetkom však je to, že mi rozprával, že keď mu liečenie skončí, tak spolu odídeme niekde do zahraničia. Stále plánoval našu budúcnosť, kam pôjdeme a čo budeme robiť,“ krúti hlavou nad nečakanou zmenou zarmútená žena.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, Markíza.sk