Už si viac nenechá skákať po hlave! Známa moderátorka a partnerka najúspešnejšieho slovenského rapera Rytmusa Jasmina Alagič si konečne buchla po stole a pred tisíckami sledovateľov prehovorila o nátlaku, ktorý na ňu vyvíjajú negatívne ohlasy na sociálnych sieťach

Urážky, osočovanie a kyberšikana. To je len malý zlomok toho, čím si prešla sympatická tvár FashionTV po ohlásení vzťahu s Patrikom Vrbovským, ktorý krátko predtým tvoril pár s česko-slovenskou speváckou legendou Darou Rolins.

Vzniknutá nenávisť je na adresu exotickej krásky, ktorá sa čoskoro predstaví v šou Tvoja tvár znie povedome, adresovaná čoraz viac. Jasmina sa preto rozhodla zareagovať v úprimnom odkaze – prečítať si ho môžete >>>TU<<<.

Na jej srdcervúcu spoveď v krátkom čase zareagovali mnohé osobnosti slovenského šoubiznisu. „J*b na nich láska,“ uviedol bez servítky módny fotograf Lukáš Kimlička.

Závisť si treba zaslúžiť. Miláčik, nádych-výdych, vždy niekto nešťastný bude hejtovať šťastného, aby ho dal dole. Ale tú radosť im neurobíš, nedovoľ im vziať ti tvoj úsmev,“ zneli slová plné podpory od návrhárky Janky Pištejovej, pričom sa pridala aj speváčka Ronie, moderátor Matúš Krnčok či herečka Zuzana Vačková.

Známe tváre vyjadrili Jasmíne podporu

Foto: Instagram