Toľko sa snažili ukryť pravdu, až to nakoniec nevydržali. O vzťahu Petra Borkovca (18) a Kataríny Knechtovej (37) polemizovala verejnosť už v čase piatej série Superstar, kde padla prvá zmienka o ich možnom milostnom pomere. Oficiálne sa to ale potvrdilo až v momente, kedy už dvojica prechádzala rozchodom.

Finalista speváckej súťaže len nedávno šokoval pravdou o svojom súkromnom živote so speváčkou Katarínou. „Chodili sme spolu 5 mesiacov. Pred pár dňami sme sa rozišli,“ otvorene prehovoril Petr, o čom sa viac dočítate >>>TU<<<.

Napriek tomu, že to mnohí tušili, vyvolala táto novinka doslova šialenstvo. Dvojici sa však v tajnom romániku vytrvať nepodarilo, a tak sa ich cesty nateraz rozdelili. „Katarína mi povedala, že keď spolu máme byť, tak spolu budeme,“ nestrácal nádej mladý Borkovec, čo vyvoláva dojem, že definitívny koniec iniciovala práve Knechtová.

Petr Borkovec

Ako sa však zdá, talentovaný Čech sa rozhodol nestrácať čas. Na jeho sociálnej sieti totiž pribudol záber neznámeho dievčaťa, ktorej tvár si dal rovno na profilovú fotku. Tento úlet neskôr doplnil videami, kde ju oslovil slovíčkom „roztomilouš“. Čo ho k tomu viedlo? Ide o nerozvážny čin zamilovaného mladíka v snahe dohnať slovenskú speváčku k žiarlivosti?

 

Foto: Twitter, YouTube, Instagram l Video: Streamable.com/Instagram