A je to tu! Dlhoočakávaná jubilejná séria reality šou Farma za krátku dobu ovládne naše televízne obrazovky. Pokračovanie vidieckej súťaže bude však iné, než na aké sme boli sedem rokov zvyknutí. Nová hra, nové pravidlá.

Nie je žiadnou novinkou, že na hospodárskom statku zabojujú aj celebritné tváre ako Twiins, Ibrahim Maiga, Robo Mikla a ďalší. Ich prítomnosť zamieša karty hry nielen kvôli väčšiemu spoločenskému statusu, ale i výhodám, ktorými v šou disponujú.

Všetci farmári sú rozdelení do dvoch rozdielnych svetov – chudobných a bohatých. Zatiaľ čo nasýtené celebrity spávajú pod perinami v „luxusnejšom“ príbytku a so sieťkami proti komárom, „obyčajní ľudia“ trú biedu bez jedla so spánkom na tvrdej podlahe. Právo na výhru majú síce obe skupiny rovnaké, avšak šance sú radikálne rozdielne. Úbytok síl „chudobných“ môže spôsobiť predovšetkým fakt, že do úlohy sluhov môžu byť volení len oni. Známe tváre sú od tejto povinnosti oslobodené.

Tieto skutočnosti, samozrejme, netešia účastníkov, ktorí prišli na Farmu zabojovať o finančnú odmenu kvôli ťažkým životným osudom. Hnev a krivda tak už stihli vyplávať na povrch napriek tomu, že s celebritami strávili na schátranom statku zatiaľ len zlomok času. „Prečo by oni mali mať všetko a my nič?“ Znelo vyjadrenie jednej zo súťažiacich na strane chudobných.

K tomuto názoru sa pridala aj nová farmárska šelmička, ktorá má bohatých natoľko v zuboch, že sa odhodlala všetkých vyštvať z hry. „Všetkých bohatých vyhodím, pôjdu proste preč,“ vyprskla do kamery s poriadnou dávkou arogancie.

Niet sa čomu čudovať. Dráma a hádky podmienené závisťou boli zrejme prvotný zámer pri voľbe zaradenia celebrít do projektu, akým je reality šou Farma, v ktorej sa bojuje o mastnú finančnú odmenu 75 tisíc eur. Bude to drsné a nespravodlivé!

Prvé zábery z natáčania nájdete >>>TU<<<

 

Foto: Instagram l Video: Streamable.com