Jubilejná desiata séria markizáckej Farmy X priniesla do slovenského šoubiznisu niekoľko nových tvárí. Z neznámych ľudí sa tak prakticky zo dňa na deň stali obľúbené osobnosti, o ktoré verejnosť prejavuje nemalý záujem. Farmárski parťáci však aj po padnutí poslednej klapky stále zostávajú v kontakte, pričom niekedy si vedia spoločne poriadne vyhodiť z kopýtka.

V sobotu večer sa v partizánskom clube konal koncert afrického showmana Ibiho Maigu, ktorý vo vidieckej súťaži strávil niekoľko pestrých týždňov. Známy spevák tu býva stálym hosťom, avšak tentokrát ho prišli povzbudiť aj posily z Farmy – a to konkrétne Dajanita Šildová a Tatiana Brunayová.

ibi maiga

Krásky nenechali nič na náhodu a na víkendovú udalosť sa vystrojili tak, ako sa na pravé dračice z farmárskej šou patrí. Temperamentné slečny nahodili poriadne zvodné róby a rozhodne sa stali neprehliadnuteľnou súčasťou večera.

Ex-farmárky si zábavu očividne dosýta užívali a neváhali potešiť ani priaznivcov, z čoho malo zjavne najväčšiu radosť práve mužské publikum. Kostýmy ufúľaných farmárok sú teda dnes už definitívne minulosťou. Pozrite sa, ako si kočky Táňa a Dajana užívali koncert Ibiho Maigu!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/brunayova | Foto: Instagram/brunayova, dajanita_sildova, ibi.maiga