Ste presvedčené, že v studenom počasí sa nedá byť trendy a príťažlivá? Omyl, objavte s nami čaro nadkolienok, v ktorých z vás budú muži vo vytržení. Už dávno nie je pravidlom, že v zime musíte chodiť oblečená ako snehuliak! 🙂 [sociallocker]

Všetci jednoznačne označujú leto za najrajcovnejšie obdobie roka. Ženy sa po uliciach premávajú v šatách z jemných transparentných materiálov, v krátkych sukniach a tielkach, z ktorých muži šalejú. No zvodná môžete byť aj v zime, stačí siahnuť po nadkolienkach. Hodia sa k outfitu do práce, školy či na doma. Stačí si len vybrať správny vzor, dĺžku, farbu a môžete ich kombinovať s nohavicami, sukňou, šatami a v pohodlí domova pokojne s košeľou vášho vyvoleného.

c

Ako ich nosiť?

Ako už zo samotného názvu vyplýva, nadkolienky končia nad kolenom, no môžu siahať aj vyššie, niekedy až do polovice stehien. Pozor si však treba dať na to, aby končili kúsok od konca nohavíc, sukne či šiat. A práve tento odhalený kúsok nezahaleného tela vytvorí zvodný dojem. V prípade, že máte nohy dlhočizné ,,a´la gazela“ neváhajte a skúste ich nosiť jemne zrolované. Ženy s krivkami by sa naopak mali takémuto noseniu vyhnúť. Nechcete predsa vyzerať ako jaternica. Siahnite skôr po jednofarebných nadkolienkach s vertikálnymi vzormi, ktoré zbytočne nepridávajú kilá naviac.

Foto: Pinterest | Autor: Dada [/sociallocker]