Svet česko-slovenského šoubiznisu zaplavila pred dvomi dňami zlá správa zo súkromia známej herečky. Po dlhom čase sa tak zopakovala nehoda, akú sme mohli vidieť u aktuálne abstinujúcej Petry Vajdovej. Divadelná hviezda totiž havarovala, pričom jej mali údajne namerať v krvi omamné látky.

Dada Patrasová sa len pred pár dňami stala účastníčkou dopravnej nehody, pričom v tom čase možnosť požitia alkoholu radikálne popierala. Svetlo do tohto prípadu priniesli vyjadenia polície, podľa ktorých jej mali zistiť až neuveriteľných 2,5 promile.

Okrem ohrozenia svojho života i ostatných účastníkov verejnej dopravy však musela česká herečka čeliť aj problémom v práci. Kvôli nehode sa totiž nedostavila do divadla Hybernia, kde mala odohrať predstavenie s názvom Snehová Kráľovná.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Po tejto nešťastnej udalosti sa museli kompetentní zaobísť i bez Patrasovej, a tak jej miesto získala narýchlo Miša Zemánková. Podľa najnovších informácií českého magazínu Blesk.cz má byť toto rozhodnutie konečné. Dohodli sme sa ako producenti, že vo zvyšných predstaveniach, ktoré máme do konca februára odohrať, pani Patrasová hrať nebude. Áno, ohrozila predstavenie,“ potvrdila Lena Pixová z produkčnej firmy, ktorá má na starosti daný muzikál.

Zdroj: Blesk.czFoto: Instagram/Oteckovia, Facebook, YouTube