Fanúšikov obľúbeného rodinného seriálu čakal poriadny šok. Jedna z hlavných tvárí viac nebude súčasťou nových častí a v napínavom scenári dostala náhlu stopku. Čo zapríčinilo toto radikálne rozhodnutie a ako sa bude ďalej vyvíjať dej bez jej postavy? 

Natália Puklušová (34) sa do povedomia Slovákov dostala predovšetkým vďaka prepuknutej aférke medzi ňou a režisérom Andym Krausom (51). Po ukončení tohto milostného pomeru sa herečka stratila z televíznych obrazoviek a nebolo o nej počuť až do chvíle, keď sa objavila v aktuálnom trháku s názvom Oteckovia.

V prvej sérii žala Natália obrovské sympatie divákov. Panovačnú kaderníčku však čakal poriadny šok v momente, keď sa kompetentní ich vzájomnú spoluprácu rozhodli ukončiť. „Natália Puklušová nateraz v Oteckoch končí, veríme však, že sa s Natáliou stretneme v ďalších projektoch TV Markíza,“ potvrdilo vedenie modrožltej televízie.

Na povrch však vyplávali pikošky zo zákulisia o možnom dôvode, kvôli ktorému vraj prišla obľúbená herečka o lukratívny kšeft. „Natália začala byť posledné mesiace dosť nezodpovedná, čo sa týkalo natáčania. Kompetentným tak mali prasknúť nervy a rozhodli sa pre radikálny krok a dostala padáka,“ prezradil zdroj magazínu Pluska.

Natália Puklušová v seriáli Oteckovia

 

Foto: Instagram l Zdroj: Pluska.sk