Pred letom mohli diváci TV Markíza každú stredu sledovať hudobný program Chart Show na čele s moderátorkou Adelou Vinczeovou. Kým ostatné projekty sa ale po dvojmesačnej pauze na obraz vrátili, pri spomínanej šouke návrat akosi pokulháva. Čo je za tým?

Obľúbený hudobný program sa síce po prázdninách na Markíze 17. októbra comebacku dočkal, avšak bez následného pokračovania. Pozornému očku tak neušlo, že sa včera z obrazoviek modrožltej televízie divákom neprihovárala Adela Vinczeová, ale Robo Jakab a Juraj Kemka spolu so svojimi hosťami v relácii Dobre vedieť. Dostala tak Chart Show po niekoľkých rokoch stopku?

Adela Vinczeová Vráti sa Chart Show na obrazovky?

Našťastie až takýto tragický scenár populárnu šou nezasiahol, no na druhej strane však nie je ani veľmi priaznivý. Ako informuje mediaboom.sk, Markíza vraj nemá na túto sezónu v zálohe nové vydania, aj preto bola včerajšia Chart Show nahradená vedomostnou reláciou, pričom obľúbené hity s Adelou budeme môcť vidieť až 7. novembra. Dobrou správou ale je, že sa nedávno začali natáčať nové časti.

Zdroj: Čas.sk | Foto: Facebook/ChartShow TV Markíza