Najnovšia séria populárnej spevácke súťaže The Voice Česko Slovensko vyvolala v radoch divákov poriadne búrlivé ohlasy. Kameňom úrazu sa stalo najmä správanie porotkyne Jany Kirschner, ktorej emočné výlevy ľudia nedokážu vystáť. A čo na to hovorí samotná speváčka?

Úvodné dve kolá súťaže bohate stačili na to, aby sa na tvorcov programu The Voice spustila obrovská lavína kritiky. Terčom posmeškov a výčitiek sa stala známa hudobná stálica Jana Kirschner. Autorka legendárnych slovenských hitov 90-tych rokov minulého storočia bola totiž divákmi v posledných dňoch atakovaná viac než dosť.

the voice

Drvivá väčšina nespokojných ľudí speváčke vyčíta prehnané výbuchy emócií či neustále prehrabovanie sa vo vlasoch. Jana je vraj príliš preafektovaná a mnohí ju dokonca obvinili z toho, že sa počas prenosov posilňuje návykovými látkami. Po toľkých nenávistných komentároch konečne zareagovala aj samotná koučka.

,,Vo výberoch naslepo sme sa s tvorcami šou snažili priniesť divákom maximum emócií. Množstvo situácií a reakcií na ne bolo posunutých „trochu ďalej“, sme predsa len v televíznej šou, chcem však zodpovedne povedať, že všetci koučovia sme v The Voice s úprimným a otvoreným srdcom,“  odhalila Kirschner v rozhovore pre portál Pluska.sk dôvody svojej emóciami nabitej prezentácie.

the voice

,,Úplne iná vec je, ako konkrétne situácie vyznejú pre samotného diváka, je mi jasné, že sa nemôžem páčiť všetkým. Spontánnosť sa nedá vopred pripraviť ako scénka a ani nijako naprogramovať. Takisto ak sa úprimne teším, tak sa jednoducho teším, nie je to žiadna póza ani afekt. Mrzí ma, ak to na niekoho pôsobí negatívne, pretože jediný a skutočný zámer je úplne opačný. Priniesť autenticitu a otvorenosť,“ pokračuje ďalej.

V závere rozhovoru sa úspešná muzikantka vyjadrila i k večnému prehrabovaniu sa vo vlasoch. Napriek tomu, že si je vedomá toho, ako zle to celé na divákov môže pôsobiť, toto gesto k nej vraj už dlhodobo neodmysliteľne patrí. Jana na záver háklivej témy dodáva, že hoci ju nespočetné množstvo negatívnych ohlasov úprimne mrzí, porotcovanie v šou je pre ňu skvelou skúsenosťou a je za ňu veľmi vďačná.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

the voice

Zdroj: Pluska.sk | Foto:  Instagram/#Janakirschner, YouTube