Nad reláciou Inkognito visí u divákov veľký otáznik. Voči TV JOJ totiž prechovávajú nedôveru a myslia si, že tajný hosť je vopred dohodnutý a prítomní hádači o ňom vedia. Televízia má už ale zdá sa kritiky a podozrení dosť, preto svojim priaznivcom opäť raz vysvetlila, ako sa veci majú.

Azda najväčšia debata okolo tajného hosťa v Inkognite, ktorým je vždy nejaká známa osobnosť, sa vytvorila pri vianočnom špeciáli s Martinou Schindlerovou. Keďže speváčka na konci relácie zaspievala duet s Čekym, viacerí diváci zavalili televíziu postrehmi o tom, že minimálne Marián Čekovský musel o Superstaristke vedieť. Ako inak by si dvojica mohla spoločnú pieseň nacvičiť.

Martina Schindlerova

Jojka ale situáciu jasne vysvetlila – až po uhádnutí Schindlerovej dostal Čeky do rúk text skladby a čas na to, aby sa ho zbežne naučil. To však zrejme ľudí o nevedomosti hádačov o tajnom hosťovi nepresvedčilo. Na Instagrame sa totiž opäť objavili nové obvinenia.

,,Prezradíme vám, že v novej INKOGNITO sérii naši hádači neuhádnu tajného hosťa. Kto to bude, sa dozviete pri pravidelnom sledovaní – každý pondelok na JOJke,“ znie avizo na nové časti Inkognita, pri ktorom si viacerí neodpustili uštipačné poznámky. ,,Naposledy aj na Barkolovú prišli veľmi záhadne. Ani im len nenapadlo, že robí Topstar. Ale pri Šindlerovej to bolo fakt asi najviac okaté doteraz. Nech tam dotiahnu niekoho trochu menej známeho, herca, hudobníka atď. Tam by sa ukázalo, či majú nejaký prehľad alebo len hrajú, že nevedia a potom im „zrazu“ svitne,“ zanechala odkaz jedna z divákov, čo už Jojka nevydržala a zareagovala i ona.

,,Stále sa točíme o tom istom. Povedzte mi, čo by z toho mali, keby to vedeli? Nevyhrávajú sa tam milióny, uhádnutím tajného hosťa neovplyvníme nič… je to len o zábave. Mimochodom, mnohí diváci, ktorí u nás na nakrúcaní boli, sa smiali, že počas nakrúcania hádači nemôžu ísť ani na záchod, pokiaľ neskryjeme tajného hosťa z chodby. Po ďalšie tajný hosť prichádza až po usadení všetkých hádačov. Ako sme napísali v predchádzajúcom príspevku,“ vyjadrila sa obľúbená televízia. Okrem toho v ďalšom komentári jasne napísala ,,Ale už dosť…,“ pričom celé vyjadrenie si môžete prečítať v priloženom obrázku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tvjoj