Populárna diva si už približne mesiac užíva dovolenku snov v dokonalom raji na zemi. Spolu s dcérkou Laurou totiž vycestovali na dlhší pobyt na Bali, odkiaľ pravidelne zásobujú fanúšikov priam dychberúcimi fotografiami. Najnovší príspevok Dary Rolins je ale z celkom iného súdka.

Napriek tomu, že sa úspešná hudobníčka na väčšine svojich fotiek do široka usmieva, mnohí ľudia si s kritikou jej príspevkov stále pokoj nedajú. Dara sa teda častokrát stáva terčom bizarných obvinení z toho, že šťastie len predstiera a vo vnútri sa v skutočnosti večne trápi. Speváčka to už preto nevydržala a na komentáre tohto druhu rázne reagovala.

dara rolins

„Podľa akých dôkazov sa teda vyhodnotí, že “ty si šťastná a ty zas nešťastná?!”. Lebo všetci tí odborníci na to MOJE šťastie mi v tom robia zmätok. Vety typu “ale toto nie je šťastný úsmev, Darinka – ma rozbíjajú! Keď sa nesmejem, som nešťastná. Keď sa smejem, iba maskujem, že som nešťastná. Lebo však môj život je preukázateľne jedno veľké nešťastie,“ prehovorila Rolins o svojich pocitoch.

Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že nejeden priaznivec si známu plavovlásku stále spája s bývalým partnerom Rytmusom. Mnohí sa tak nazdávajú, že Dara sa s rozpadom vzťahu ešte nevyrovnala a smútok za stratenou láskou maskuje falošnými úsmevmi. Známa Slovenka má však aj na takéto dohady jasnú odpoveď.

rolins dara

„Prečo je v ľuďoch zakorenená predstava, že žena môže byť šťastná LEN po boku muža? Veď áno, milujeme ich. Áno, AJ oni nás robia šťastné. Ale občas je to práve ich absencia, ktorá nás robí ešte šťastnejšie. Nič v zlom, chlapci, ale veľmi podobne to máte často aj vy. To, že niekto príde a odíde, z nás predsa automaticky nerobí obeť,“ vyznala sa speváčka a vzápätí hneď dodala, že v jej živote sa nachádza množstvo úžasných vecí, za ktoré je neustále vďačná – či už ide o kariéru, krásnu dcérku alebo zdravú rodinu i priateľov.

V závere otvorenej spovede poslala Rolins všetkým neprajníkom jasný odkaz. „Verte, neverte, ale po večeroch naozaj neroním slzy do vankúša, že ma nikto nechce. Neľutujte ma už, prosím! A nehaňte nikoho, kto podľa vás môže za môj údajný smútok,“ uzavrela.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

dara rolins lola

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi