Dominka Mirgová mala naozaj rušný rok. Stihla porodiť krásneho synčeka a vydala sa za svojho partnera Petra. Okrem toho neustále pracovala na novom albume ,,Armáda“ a ako sama tvrdí, chcela aby bolo toto CD výnimočné.

,,Moje tretie hudobné dieťa sa rodilo pomerne dlho, pretože som chcela, aby bolo najlepšie zo všetkých a mám pocit, že to vyšlo. Poznáte to, keď intuícia proste neklame.“ A tak na svojom profile na sociálnej sieti Dominika predstavila nielen veľmi zaujímavý a výstižný cover k svojmu novému albumu, ale aj celý tracklist. Okrem toho prisľúbila svojím ,,dominizers“ postupné uvedenie jednotlivých skladieb. Tie si môžu fanúšikovia zatiaľ vypočuť v krátkych ukážkach na jej instagramovom profile.

Dominika je na seba právom hrdá, pretože sa na albume nepodieľala len svojím spevom, no vyskúšala si aj úlohu producentky. Podľa jej slov na sebe pracuje a posúva sa ďalej nielen kvôli, ale najmä vďaka svojim fanúšikom. Práve podľa nich pomenovala svoj nový album ,,Armáda“. Sama tvrdí: ,,Armáda je hudobný príbeh môjho aktuálneho života. Je o vás, o mne, o mojej rodine, o mojej úlohe na tomto svete, o mne ako o speváčke, žene, matke. O vás ako mojej inšpirácii, hnacom motore aj výzve. O mojich pocitoch, pravdách, krivdách.“

21

Nový album obsahuje dnes už známe piesne ,,Tu sme boli“, ,,Hore“, ,,Závislí“ či ,,Talizman“, ktorý je plný emócií a venovaný práve malému Peťkovi. Producentsky sa na albume podieľali stálice Randy Gnepa a Miro Jaroš, taktiež Billy Hollywood, Marek Šurin, Robert Burian, BigFoot, Ien Echo, JL Beats, Marek Danko a taktiež raper Rakby. Na novinku sa môžu Dominikini fanúšikovia tešiť už 29. februára, kedy má ísť ,,Armáda“ do predaja.

https://www.youtube.com/watch?v=HXlF9xzBk2s

22Foto/ Video: YouTube, Facebook