V klipe hodila po krátkom hejte ,,víťazoslávny“ žmurk do kamery so spomaleným odchodom a v skutočnosti sa strápnila na plnej čiare. Vykrikovať v dvetisícpäťstodevädesiatej skladbe ,,som mama“ a.k.a. dospelá žena s rozumom a následne sa zhodiť zbytočným vyjadrením, to je také šoubiznisové. Od čias Ivana Té z Prešova vs. Rytmusa ubehol už nejaký ten rok a konečne sme sa v našej malej spoločnosti dočkali niečoho nového. Mirgis a Aless si skočili do vlasov.

Dve mladé speváčky s rovnakou cieľovou skupinou fanúšikov, evidentne bojujú o úspech. Ktorej to však vyšlo? Ejha, obávame sa, že ani jednej. Kým si Dominika začala vybavovať účty prostredníctvom trápneho odkazu v skladbe ,,Pódium“ s ešte trápnejším textom, ,,raperka“ Aless, ktorá rapuje tak na prd, aká je pekná, jej nebola nič dlžná. V úbohom hejte, ktorý by zvládla aj Mariangela Fantozzi, Dominike nič ,,nedarovala“ a skočila jej do vlasov s rovnako zlou ,,skladbou“. Bravó, dámy, tu je naozaj na uváženie, ktorá z vás má horších textárov.

Prečo majú dnešné deti potrebu vykrikovať v rape ,,NE“? (čítaj tvrdo) Pretože to znie drsne! Vraj. 🙂 Podľa dialektu spoznáš rapera, podľa fanúšikov na Facebooku zistíš, že ťa počúvajú len ľudia, ktorí ešte nemajú ani občiansky preukaz a spolužiaci. Ale veď stačí. Hlavne, že sa niečo deje, minimálne v hlavách týchto mladých dám. Povedzme si úprimne, keby Aless nemala za chrbtom Ega a na tvári potiahnutú mimoriadne príťažlivú tvár, kto to sakra je? Tiež ste o nej ešte nepočuli? Nevadí, ide o raperku, ktorá konečne dostala možnosť ukázať sa v svetle reflektorov aj mimo manažmentom vybavených pódií s hordou nadr*aných chlapcov, ktorým sa páči, aká je ,,hustá“ a pekná. Ak by malo ísť iba o hip hop z jej úst, je možné, že by ste o nej počuli toľko, čo doteraz. Nič. Ale o tom svet šoubiznisu je. Pekná riť vie očariť, no čo by to bolo bez vybavovania si účtov?

Dievčencom asi na pieskovisku zobrali formičky, šišky, hrabličky a šteniatka, tak sa rozhodli pohádať. Baby, povedzme si to úprimne. Obe ste presvedčené, že ste išli ,,HORE“, no to by ste na to museli ísť o niečo sofistikovanejšie. Čo myslíte, ktorá má navrch? 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=u1r9DKnw2SA&feature=youtu.be

Foto: Facebook/Aless, Dominika Mirgova – Official | Video: Youtube