Mnohých Slovákov poriadne zaskočila informácia o tom, že jednou z adeptiek na post hovorkyne premiéra Igora Matoviča sa stala bývalá finalistka súťaže Superstar, Dominika Stará. Pre tých, ktorých ďalší vývoj situácie úprimne zaujíma, máme aktuálnu správu – speváčka ponuku na lukratívny job napokon neprijala, a to s uvedením nečakaného odôvodnenia.

Po tom, ako sympatická plavovláska opustila brány rodnej zeme a odišla žiť na niekoľko rokov do Ameriky, mediálny záujem o jej osobu postupne utíchol. Kráska sa však na Slovensko vrátila ako víchor, keď sa nielenže znovu objavila na našej hudobnej scéne, ale zároveň sa takmer vyšvihla na post hovorkyne predsedu vlády.

Igor Matovič premiér Príležitosť pracovať pre popredného politika je už ale v týchto dňoch minulosťou. Dominika skvelú možnosť odmietla, nakoľko si svoju budúcnosť predstavuje úplne inak. ,,Áno, už môžem potvrdiť, že to miesto som neprijala. S priateľom sme sa o tom rozprávali a dala som prednosť rodine. Chceli by sme dieťatko, chcem rodinu a keď som to celé zvážila, tak by sa to nedalo skĺbiť,” zneli úprimné slová úspešnej ex-superstaristky.

Práca hovorkyne by si jednoznačne vyžadovala obrovskú obetu v podobe ukrojovania z voľného času, nehovoriac o častom cestovaní. Zdá sa teda, že známa blondínka má potulky svetom už za sebou a plánuje sa konečne usadiť, reálne uvažujúc o prírastku do rodinky. Dominika Stará však zdôraznila, že tehotná zatiaľ nie je.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Stará speváčka

Zdroj: Sarm.pluska.sk | Foto: Instagram/Obycajniludia, dstaraofficial