Prešlo neuveriteľných 11 rokov odvtedy, ako si usmievavá blondínka získala srdcia ľudí vďaka účasti v speváckej show Slovensko hľadá Superstar. Dnes je z nej jedna z najúspešnejších slovenských speváčok a hrdá mamina malého Peťka. Reč je o Dominike Mirgovej, ktorej meno je verejnosti dobre známe. 

Slovenská kráska rozhodne nezaháľa a popri materských povinnostiach sa stíha venovať aj hudobnej kariére. Dominika bola dokonca minulý rok ocenená v kategórii Speváčka roka. Okrem vlastnej tvorby však sympatická hudobníčka pomáha i svojim kolegom z branže – nedávno sa napríklad podieľala na natáčaní videoklipu pre ďalšieho bývalého superstaristu Jána Bendiga.

Romantika aj pikantnosti

Mirgová sa podelila o najkrajšie momenty z nakrúcania aj so svojimi sledovateľmi na sociálnej sieti. Všetkých doslova ohúrila prekrásnou fotografiou, na ktorej vyzerá ako rozprávková princezná, pričom prezradila, že táto nádherná premena je súčasťou videoklipu, nakoľko v ňom umelkyňa stvárnila hlavnú rolu.

Podľa Dominikiných slov čaká fanúšikov aj ďalšie prekvapenie, pretože si v klipe nezahrá len nežnú krásku – vraj sa môžeme tešiť na niečo pikantnejšie. „Princess.. Zahrala som si hlavnú úlohu v pripravovanom videoklipe TANCUJ od Jana Bendiga. Toto sú jedny zo 4 šiat, ktoré som v klipe prestriedala + ešte jeden outfit, ale ten nesmiem prezradiť. No bude to pikantné, a zároveň krásne,“ priznala Domča, ktorej to skutočne sekne. Nevieme sa tak už dočkať, kedy tento zaujímavý klip uzrie svetlo sveta.

dominika mirgova saty

dominika mirgova saty

Zdroj/Foto: Instagram