Dominika Mirgová sa už zaradila medzi mladé stálice na slovenskej hudobnej scéne. Za posledné roky sa jej podarilo vypustiť už množstvo úspešných piesní, ktoré sa okamžite stali hitom. Najnovší song vznikol za spolupráce s uznávaným spevákom a raperom ADissom, pričom chytľavá pieseň je doladená pestrým videoklipom.

Samotná speváčka pred pár dňami prostredníctvom sociálnej siete avizovala zrod novej piesne s názvom Noc patrí nám. Fanúšikovia tak niekoľko dní žili v očakávaní, kedy konečne táto novinka uzrie svetlo sveta. V nedeľu sa sledovatelia atraktívnej hudobníčky konečne dočkali a na kanáli YouTube sa zjavil čerstvý hit z dielne Dominiky Mirgovej a úspešného rapera Adissa.

dominika mirgová

Charizmatická blondínka vo videoklipe vytasila všetky silné ženské zbrane a zmenila sa na rajcovnú dračicu. S vizážou pripomínajúcou populárne svetové hviezdy si to tanečne rozdala s obľúbeným spevákom, pričom nechýba energická choreografia plná vášnivých póz. Dominika tak zase raz ukázala, že pre popularitu svojich piesní sa dokáže poriadne odviazať!

mirgova

Sympatická speváčka si spoluprácu s mladým fešíkom veľmi pochvaľuje. “ADiss napísal behom hodiny svoj text a dotvoril melodické linky a úplne ma vystihol! Dokonca sme si tak sadli, že sa stretávame naďalej a učí ma, ako pracovať s hlasom, so slovami a so samotným textom. Viac si verím a v tomto novom songu sme sa úplne našli. Celý tím, ale aj samotná atmosféra, ktorú vytvoril náš režisér Adrián, musela viesť len ku skvelému výsledku. Dúfam, že roztancujeme našich fanúšikov tak, ako sme sa roztancovali my pri tvorení špeciálnej choreografie ku klipu”, vyjadruje svoje pocity z klipu samotná Dominika Mirgová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

dominika mirgova

Dominika Mirgová a Adiss – NOC PATRÍ NÁM

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Dominikamirgovaofficial