Jednou z našich najúspešnejších speváčok je jednoznačne Dominika Mirgová, ktorá si tento status drží už niekoľko rokov. Avšak aj tak ostrieľaná umelkyňa, ako je Domča, sa môže v rámci svojej kariéry dostať do rozpačitých situácií, kedy v jej vnútri zavládne tréma. Stačí sa postaviť pred publikum v centre Londýna.

Dominika si aktuálne užíva so svojimi kamarátmi výlet v Londýne, kde ich o dobrú náladu neoberá ani pre toto mesto typický dážď. Pod obrovským pocitom šťastia sa však u krásnej speváčky podpísal aj jeden mimoriadne nevšedný zážitok.

Dominika Mirgova

Londýn je plný úžasných hudobníkov, ktorí svoj talent predvádzajú na každom rohu. Dominika s partiou ale natrafila priamo na finalistov súťaže The Voice. Napriek tomu, že mala blondínka obrovskú trému, nakoniec sa prekonala, ku chlapcom pristúpila a spolu s nimi pred množstvom prítomných ľudí odpálila mega hit od Justina Biebera Love Yourself.

,,Už dlho som nemala takúto trému, ďakujem las @lussimakeupartist, že si ma presvedčila. Zážitok na celý život spievať na námestí v Londýne s chlapcami @thevoiceuk,“ napísala k videu šťastná bývalá SuperStaristka. Jej slová sú tak dôkazom, že aj spevákov s niekoľkoročnou kariérou, ktorí majú za sebou množstvo vystúpení, dokáže ešte vždy niečo príjemne vystresovať. Parádne vystúpenie, Domi!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial