S príchodom teplých dní akosi väčšina žien túži po zmene účesu. Dominika Mirgová nie je výnimkou. Obľúbená speváčka tak opäť zavítala k svojmu kamarátovi, kaderníkovi Jirkovi Blatnému, s ktorým sa rozhodli pre spoločný kompromis.

Atraktívna speváčka je už dlhé roky verná dlhým blond vlasom. Niet sa tak čudovať, že začala rozmýšľať aj nad tmavšími odtieňmi. Dominika Mirgová zavítala do salónu Jirka Blatného s tým, že chce byť bruneta. On jej to však nedovolil.

dominika mirgova

Dominika nechávala fanúšikov chvíľu v napätí, keď sa im prostredníctvom Instagramu prihovárala cez čiiernobiely filter. Výsledok farbenia ukázala až po konečnej úprave nového účesu.

,,Tak a je to tu. Zvolili sme kompromis, s ktorým sme spokojní obaja. Ja si myslím, že každá žena občas potrebuje zmenu a ja som toho môjho Jirášku prehovárala už taaak dlho , však viete . Pre tentokrát sme sa rozhodli pre taký stred, nech on neskolabuje a ja si zvyknem na tmavšiu,“ napísala s humorom celebritná mamička, ktorá z kaderníctva opäť raz odchádzala ako svetová diva. Domča by si ale mohla dať na hlavu naozaj čokoľvek a vyzerala by skvele, nemyslíte? 🙂

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Mirgová s novým účesom

dominika mirgova vlasy

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial