Posledný týždeň bol pre Dominiku Mirgovú doslova nočnou morou. Z médií sa dozvedela, že jej manžel Peter má mať mladšiu známosť. Sklamaná speváčka teraz zanechala na Instragrame slová plné bolesti.

Po siedmich rokoch prechádza manželstvo Dominiky Mirgovej krízou. Keďže je speváčka už od 15-tich, kedy si z tretej série šou Slovensko hľadá SuperStar odniesla „striebornú medailu“, verejne známou osobou, jej život sleduje tisíce fanúšikov zaujímajúcich sa o to, čo má nové. Teraz sa im Domča po týždni mlčania prihovorila.

mirgova

Známa kráska z Trnavy uviedla, že sa jej život zo dňa na deň zmenil a má za sebou naozaj ťažké chvíle. Zároveň poďakovala všetkým, ktorí pri nej stoja.

,,Preto verím, že ma maximálne chápete a beriete ohľad na to, že aj ja som obyčajný človek, mám právo sa hnevať, plakať, kričať, robiť rozhodnutia a nerozprávať o nich. Jediné, čo vám môžem povedať je, že nech to dopadne akokoľvek, chceme len, nech je náš syn šťastný. Nič nie je viac. A my ho budeme chrániť najviac, ako sa dá,“ odkázala prostredníctvom Instagramu Dominika.

Na záver dodala, že ľudia robia neustále chyby a ani ona nie je dokonalá. ,,V každom vzťahu sú dvaja. A ten náš bol nalomený už nejaký čas,“ priznala úspešná interpretka. Prajeme veľa síl!

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial