Deň matiek je práve tým dňom, ktorý patrí len im. Našim mamám. Keď už nie inokedy, aspoň dnes by sme sa im mali poďakovať za všetko, čo pre nás robia, že sú tu vždy pre nás a v neposlednom rade za to, že nám dali život. Môžete tak urobiť aj tým, že im pustíte najnovšiu skladbu Dominiky Mirgovej, pretože práve tá je venovaná všetkým mamám a je naozaj nádherná. 

Speváčka roka Dominika Mirgová už dlhšie avizovala novú skladbu, na ktorú sa tešili všetci jej fanúšikovia. A skutočne sa mali na čo. Domča zase raz nesklamala a k piesni „Mama“ predstavila aj emotívny videoklip, ktorý vás určite chytí za srdce. Zábery z prírody, na ktorých sedí v svadobných šatách za klavírom, sa striedajú s domácimi zábermi z jej detstva, ale taktiež zábermi jej malého syna Peťka, keďže aj sama Domča je už mamou. V závere videoklipu sa dokonca objavila aj jej maminka, s ktorou má vynikajúci vzťah. Komentáre k videu sú viac než pozitívne, nejednu ženu nová skladba dojala až rozplakala a my sa ani nečudujeme. Toto je jednoznačne jeden z jej najkrajších výtvorov!

„MAMY, ste tie najdokonalejšie bytosti na zemi. My deti vám ĎAKUJEME za to, čo pre nás robíte. Ja ako MAMA už viem, aké je to náročné a zároveň krásne. Len MAMY darujú život a vedia deťom všetko odovzdať,“ napísala Dominika na svojom Facebooku. Ak ste tak dnes ešte neurobili, povedzte svojej mame, ako veľmi ju ľúbite!

Dominika Mirgová – MAMA (OFFICIAL VIDEO)

Foto: Facebook | Video: YouTube