Plavovlasá speváčka začínala svoju kariéru ako 16-ročná súťažiaca v speváckej šou Superstar. Odvtedy uplynul nejaký ten rôčik a postava tínedžerky je pre Dominiku Mirgovú už dávno minulosťou. Práve blondínkine „kypré“ krivky boli dôvodom, prečo ju fanúšikovia zvozili pod čiernu zem.

Kritika Dominikinho tela nemá obdoby – sledovatelia na Instagrame si sňali servítku spred úst a úbohej speváčke vykričali naozaj štipľavé slová. To, čo na nej nevedia prehrýzť, sú kilá navyše. Kým kult heroínových modeliek 90. rokov je vo svete už dávno passé a dievčatá zo západu sa hrdo pýšia svojím tukom v správnych partiách, na Slovensku je to iná pesnička – podľa niektorých nemá dáma s postavou „krv a mlieko“ v našom šoubiznise čo robiť.

dominika mirgová

Kameňom úrazu bolo Dominikine Kiki challenge video, v ktorom predviedla známy tanček na Drakeovu pesničku „In my feelings“. Hit mileniálov z celého sveta však Slovákom nie je vôbec pochuti a okrem „trápnosti“ celej choreografie ohovorili aj speváčkin zadoček. „Dominika má aj tú krátku slávu za sebou. Trápna šunka… schudni a cvič…,“ ozýva sa v komentároch. „Riadne si pribrala, ale video pekné,“ alebo „Boha ?ja mám 43 a nemám takú prdel.“ Kto by bol čakal, že jeden tanček odštartuje takúto búrku vášní?

Zdroj|Foto: Instagram