Dominika Mirgová je obľúbenou slovenskou speváčkou, ktorá je však veľmi vyťažená. Okrem toho, že je mamou trojročného Peťka, sa naplno venuje svojej kariére, vydáva nové skladby, a taktiež vedie tanečnú školu pre deti. Tentokrát však prijala pozvanie do relácie „Throwback Thursday“ s Matúšom Krnčokom, kde otvorene prehovorila o svojom živote.

V tejto časti relácie Dominika porozprávala o svojom živote všetko úplne od začiatku, pričom začala hneď svojím detstvom. Spomenula aj spevácku súťaž Superstar, kde skončila na krásnom druhom mieste a následne vydala v pätnástich rokoch svoj prvý album. Počas Superstar sa dala dokopy so svojou prvou láskou, kolegom Mišom Chrenkom, s ktorým to ale nevyšlo, vďaka čomu vznikla jedna z najobľúbenejších skladieb „Nová“.

Dlhší čas teda dala od chlapcov ruky preč, až kým neprišiel jej (teraz už manžel a manažér) Peťo. Matúšovi prezradila detaily toho, ako sa spoznali a ako si ju Peter získal. Dokonca spolu plánujú po Peťkovi aj druhé dieťa, ktoré by chcela Domča stihnúť ešte do tridsiatky.

Matúš zabrdol aj do nedávnej kauzy medzi ňou a raperkou Aless. Dievčatá si pred pár rokmi prostredníctvom skladieb poriadne skočili do vlasov. A ako to medzi nimi vyzerá v súčasnosti? Odpoveď na túto otázku, ale aj mnohé ďalšie nájdete vo videu, ktoré sa určite oplatí vidieť.

Foto: Instagram | Video: YouTube