Dominika Kavaschová je nielen obľúbená herečka, ale v posledných mesiacoch aj influencerka, ktorá sa s fanúšikmi delí o radosti a strasti života mamičky. Humorné videá strieda aj s vážnejšími témami. Len prednedávnom sa dala počas obdobia dojčenia očkovať vakcínou proti ochoreniu Covid-19 a teraz prezradila toto! 

Známa brunetka pred pár dňami na Instagrame avizovala, že sa kvôli nedostatku spánku a energie, ktoré si jej dieťatko počas dňa vyžaduje, rozhodla užívať známe doplnky stravy CBD a CBG. Tie sú, ako je známe, vyrábané z konopných rastlín. A hoci ide o neškodné nenávykové látky, Donďa sa v tejto veci prihovorila ľuďom ešte raz, a to s osvetou.

kavaschova

,,Priatelia, to, že užívam CBD, keď dojčím, to vy si nepredstavujte, že ja svojej dcére varím marihuanu a lejem jej ju do úst,“ reaguje na rôznorodé názory populárna umelkyňa. ,,V mliečku, keby ste si to niekto vygooglili, sa nachádzajú iba stopové prvky,“ vysvetľuje neznalejším osobám a kritikom Kavaschová, ktorá sa vrátila aj k spomínanej vakcíne proti koronavírusu.

dominika kavaschova

,,K očkovaniu sa ani vyjadrovať nebudem, pretože, milé mamičky, keď ste choré, nedojčíte? Keď sa vám urobí herpes, nedojčíte? V tele matky je nejaký vírus, ono s ním bojuje a vytvárajú sa protilátky. Tým, že dieťa dojčíte, je odolnejšie,“ uvádza vážnym tónom v instastories Dominika s dcérkou v náručí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mamička niekoľko mesačnej Maii v monológu spomenula aj nespočetné množstvo klamlivých informácií a výmyslov na internete. ,,Zamerala by som sa skôr na vedecké články, kvalitné vedecké články a nie hoaxy na facebooku, z ktorého ja som kvôli tomu, samozrejme, odišla. Aj kvôli iným témam, ktoré sa tam stále rozoberajú,“ prezrádza uvedomelá Slovenka. Celé jej vyjadrenie k CBD, CBG a očkovaniu v období kojenia nájdete vo videu!

Foto/Zdroj: Instagram/donda_kawa, streamable.com