Herečka Dominika Kavaschová je sympatická otvorená osoba, ktorá dokáže vyjadriť svoj názor na akúkoľvek tému. Známa brunetka je na Instagrame aktívna a so sledovateľmi hovorí i o nepopulárnych témach, ako napríklad očkovanie proti koronavírusu v čase dojčenia. Avšak umelkyňa vníma, že množstvo známych ľudí o dôležitých veciach nehovorí.

Virtuálny svet sa denne plní rôznymi informáciami, či už pozitívnymi alebo negatívnymi. Takmer žiadna horúca pikoška sa nezaobíde ani bez kritických komentárov anonymov.

dominika kavaschova

,,Chcela som si dať oddych od všakovakých hnusacín, ale vyskakuje to na mňa z každej strany. Futbalové glupociny, škaredé tváre rozhodujúce o našich životoch a total trápne správanie muža voči mladej žene,“ zhrňuje udalosti posledných dní Donďa. Herečke príde na všetkom najodpornejšia nekonečná zloba bežných ľudí, ktorí sa k veciam vyjadrujú negatívne.

Podľa milujúcej mamičky existujú osoby, ktoré by na týchto veciach dokázali niečo zmeniť, avšak prednejšia im má byť sláva. ,,Nepochopím známe tváre, ktoré tu majú niekoľko tisíc sledovateľov, majú neuveriteľný vplyv na toľkých ľudí a nevyjadria sa zo strachu z ich straty nejakej insta popularity k ničomu! Ani ku politike, ani ku ekológii, ani ku covidu, nedajbože, ku očkovaniu!!!“ píše na sociálnych sieťach talentovaná a obľúbená umelkyňa.

,,Je toho tak veľa, za čo sa oplatí bojovať, za čo sa oplatí postaviť a ľudí inšpirovať… namiesto toho neurobia nič!!! Večne krásni, večne šťastí, vysmiati vo svojej bubline z materiálnych vecí. Naopak ďakujem za každého, kto sa nebojí poukazovať na to, čo našej spoločností chýba, v čom je ešte v plienkach,“ uvádza Dominika.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/donda_kawa