Počas troch rokov vysielania populárneho seriálu Oteckovia sa herecký a produkčný kolektív lúči už s treťou tehuľkou. Po Márii Bartalos a Aničke Jakab Rakovskej sa teraz na materskú dovolenku poberá Dominika Kavaschová, ktorá dlhú dobu stvárňovala temperamentnú speváčku a asistentku Sisu.

Len prednedávnom obľúbená herečka z východného Slovenska prezradila, že s partnerom Danielom Fisherom, ktorého môžete poznať z jojkárskeho seriálu Delukse alebo ako člena kapely OJV, čakajú bábätko.

Dominika Kavaschová dieťa

Dominika Kavaschová tak na chvíľu opúšťa televízne obrazovky, s čím súvisí aj jej prestávka v ostrosledovanom seriáli Oteckovia, kde divákov zabávala ako neriadená strela Sisa – hnedovlasá kráska už má za sebou na nejaký čas poslednú klapku.

,,Ja som to tak trochu aj čakala. Takto sa lúčili s dievčatami, ktoré išli na materskú dovolenku predo mnou. Veľmi ma to dojalo, bolo to krásne, že si ma vedia takto uctiť. Je to veľmi dojímavé, lebo mi budú všetci chýbať, všetkých mám veľmi rada a hádam sa vidíme čoskoro,“ prezradila Dominika pre portál Markiza.sk.

Ak by ste sa pýtali, ako si Donďu kolegovia uctili, so svojím darčekom sa ona sama pochválila na sociálnych sieťach. ,,Tento môj milý kolega Marek ma dnes s produkciou Oteckov krásne prekvapili. Ďakujem vám všetkým, milí kolegovia a milý štáb. Ľúbim vás,“ uviedla speváčka a herečka k dvom snímkam, na ktorých sa vyníma s nádhernou kyticou.

Foto/Zdroj: oteckovia.markiza.sk, Instagram/donda_kawa