Čoraz viac známych tvárí sa rozhodlo otvoriť Pandorinu skrinku so svojím názorom na vakcináciu proti vírusu Covid-19. V posledných dňoch sa začína skloňovať aj povinné očkovanie. K veci sa vyjadrila i umelkyňa Dominika Kavaschová. 

Herečka na materskej aktívne komunikuje s fanúšikmi na sociálnych sieťach, s ktorými hovorí aj o nepopulárnych témach. Teraz sledovateľom zodpovedala otázku, čo si myslí o možnom povinnom očkovaní a antivaxeroch.

kavaschova

,,Nikto sa neočkuje len preto, že sa mu nechce, ale zo strachu, že sa mu niečo stane. Každý sa o seba bojí. Očkovaní sa boja covidu, tak sa očkujú. Neočkovaní zas vakcíny, tak sa neočkujú. Každý jeden chce pre seba to najlepšie. Ja tomu rozumiem,“ vysvetľuje Dominika Kavaschoová. Tá prijala vakcínu Pfizer v lete počas dojčenia, nakoľko uvádza, že dôveruje vede a zdravotníkom. ,,Je to môj názor a po pravde už teraz odrátam dni, že kedy dostanem 3. dávku,“ priznáva a zároveň apeluje na odporcov opatrení.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,A ak už sa niekto nechce očkovať, a má na to právo, potom ale nech nie je ľahostajný a nech dodržiava pravidlá, aby neohrozil seba a ostatných. Veď nosenie rúška je najmenej. Netreba byť sebecký v dnešnej dobe. Na to nie je priestor. Musíme myslieť jeden na druhého,“ dodala na záver obľúbená speváčka a hviezda divadelných dosiek.

Foto/Zdroj: Instagram/donda_kawa