Kým prednedávnom sme nad bujarým outfitom Dominiky Cibulkovej, zostavenom z cyklistických okuliarov, krátkych elásťákov, mikiny a topánok na vysokom opätku, krútili hlavami, dnes našej top tenistke vzdávame veľký hold. Môže za to tento markantne drahý kúsok!

Dominika Cibulková má za sebou úspešnú účasť na grandslamovom turnaji roka US Open, kde sa prebojovala až do osemfinále dvojhry. Napriek tomu, že Domči posledný zápas s Madison Keys nevyšiel, môže sa pochváliť famóznym úspechom. A za ten sa treba patrične odmeniť!

dominika cibulkova

Keďže Dominika na sebe maká ako drak, nikto jej nemôže zazlievať, že si z času na čas dopraje aj poriadny luxus v podobe značkových kúskov. Najnovšie jej tak po US Open v šatníku pribudol stom-made norkový kožuch značky Fendi, ktorým sa pochválila aj na Instagrame.

O Dominike je známe, že má v obľube práve túto značku, preto nemá problém za jednotlivé trendy veci vyhodiť aj nekresťanské peniaze – len obyčajný overal ju stál napríklad cca 2 500 eur. Pri zimnom kožuchu tak blondínka neváhala zaplatiť niekoľko desiatok tisíc eur. A čo, veď si takúto parádičku zaslúží, no nie?

Zdroj/Foto: Instagram