Dominika Cibulková si už vyše roka užíva materskú dovolenku, na ktorej však vôbec nezaháľa. Popri starostlivosti o Jakubka má pod palcom aj svoju tenisovú akadémiu a rozbehnutých niekoľko spoluprác na sociálnych sieťach. Najnovšie sa však viac začala angažovať vo svojej ďalšej vášni – móde. Domča v týchto dňoch otvára nový obchod!

Všetci vieme, že meno Dominiky Cibulkovej sa odjakživa spája nielen s tenisom, ale aj módou. Na ňu atraktívna športovkyňa nezanevrela ani po Jakubkovom príchode na svet, ba čo viac, cez synčeka zistila, že jej v sortimente pre bábätká, ktorý ponúka slovenský trh, niečo chýba. ,,Pekný obchod, kam by som sa chcela vracať a so značkami, ktoré sa mi páčia,“ blondínka sa zverila na Instagrame.

cibulkova s mamou

Absencia tovaru, aký obľubuje známa tenistka, tak Domču motivovala k tomu, aby spoločne s jej dobrým kamarátom a stylistom v jednom Andrejom Kusalíkom otvorili svoj vlastný obchod. ,,Budeme prinášať veci a značky, ktoré sú naše najobľúbenejšie a Jakubko v nich vyrastá a sprevádzajú ho od narodenia, aj vám… interiér obchodu a celá identita značky #babyJ je veľmi jemná a odráža všetko, čo mi pripomína Jakubka, keď bol ešte úplne malé bábätko,“ celebritná mamička priblížila pozadie nového biznisu.

Ako ste si možno domysleli, obchod nesie meno po Cibulkovej najväčšom poklade – Baby J, nakoľko bol práve on dôvodom celého nápadu. Informácie sa budú kráskini fanúšikovia dozvedať zrejme posutpne, zatiaľ zverejnila iba pár záberov, ktoré nafotila jej kamarátka a fotografka Petra Ficová.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova