Dominika Cibulková bola roky rozlietaná po celom svete, kde s tenisovou raketou v ruke dokazovala, že patrí k športovej špičke. Po tom, ako ale zistila, že sa stane maminou, so svojím manželom Michalom sa začali s výnimkou kratších výletov zdržiavať prevažne na Slovensku, kde obývajú naozaj prenádherný byt.

V roku 2018 zmenila Dominika Cibulková trvalý pobyt, keďže bola ako profesionálna tenistka takmer celý rok mimo Slovenska. Jej novým domovom sa stal čarovný Dubaj, konkrétne sídlo zariadené v štýle talianskeho módneho návrhára Gianniho Versaceho, pýšiace sa okrem piatich hviezdičiek aj kúpeľmi či posilňovňou.

Dominika Cibulkova

Pár mesiacov pred narodenín syna Jakubka sa Dominika s manželom Michalom uhniezdili opäť na Slovensku, a to v rodnej Bratislave, kde si rodinnú idylku vychutnávajú ako inak v poriadne luxusnom štýle.

Dvojpodlažné hniezdočko lásky trojčlennej prominentnej famílie sa rozprestiera v centre nášho hlavného mesta, ktorým sa Domča môže každý deň kochať vďaka úžasnému výhľadu z priestrannej a dokonalo zariadenej terasy. Malú ukážku toho, v akom modernom a štýlovom byte si Navarovci nažívajú, blondínka poskytla v jednom z reklamných videí, nachádzajúcich sa na jej instagramovom profile.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova