Koronavírus zastavil prácu takmer všetkých hercov, ktorí sa podieľali na natáčaní seriálov či účinkovali v divadelných predstaveniach. Dominika Kavaschová a Andrea Bučko však čas strávený doma využili vo svoj prospech – širokej verejnosti začali postupne prezentovať skladby z ich divadelného predstavenia Morena. Po Neviditeľnej žene, ktorá u vás zožala mimoriadny úspech, prichádza ďalší klenot z ich tvorby.

Dominiku Kavaschovú si väčšina ľudí spája predovšetkým s postavou bláznivej a energickej Sisy zo seriálu Oteckovia. Už tam nám neraz dokázala, že jej to parádne ide aj v úlohe speváčky. Ešte viac zo svojho speváckeho talentu však krásna brunetka odhaľuje v divadelnom predstavení Morena, ktoré napísala s veľmi dobrou kamarátkou, herečkou Andreou Bučko.

Hra zobrazuje akúsi sondu do vnútorného sveta ženy na prelome 30–tky, ktorá sa má chuť vykričať, vyplakať, vyblázniť a pochopiť, čo v nás musí zomrieť, aby sme sa mohli znovu zrodiť a naplno žiť tu a teraz. A keďže dievčatá majú v práci aktuálne pauzu, rozhodli sa, že čas strávený doma zúročia na to, aby k jednotlivým skladbám z inscenácie natočili videoklipy.

Vizuálnu podobu tak dostala aj pomalšia pieseň s rovnomenným názvom ako hra, ktorá je vraj srdcovkou hlavných hrdiniek. ,,Venované najlepším priateľkám“ stojí v popise videa. Klip je síce natočený úplne v minimalistickom štýle, avšak jeho zábery na diváka prenášajú mimoriadne silnú emóciu. O to sa postaralo hlavne úprimné kamarátstvo medzi Dominikou a Andreou, ktorým to spolu po všetkých stránkach nádherne, ba až zimomriavkovo ladí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/donda_kawa, YouTube, snd.sk