V týchto dňoch sa farmári tešia z veľmi radostnej udalosti. Po náročných týždňoch strávených mimo civilizácie im totiž bolo umožnené znovu sa stretnúť s blízkymi. Hoci by sa mohlo zdať, že takáto udalosť môže mať len príjemný charakter – niektorí súťažiaci sa presvedčili aj o opaku. Svoje o tom vedia najmä Karin Dvořáková či Dominik Porubský.

Zatiaľ čo blondínka sa pred vlastnou mamou strápnila kvôli častým vulgarizmom, mladý pracant dopadol trošku horšie. Domino si totiž zrejme naplno neuvedomil, akým spôsobom môže vyznieť jeho správanie na televíznych obrazovkách. Hoci mu rodičia ani brat priamo do očí nič nevyčítali, väčšina farmárov sa zhodla na tom, že počas ich krátkeho pobytu na statku visela vo vzduchu napätá atmosféra.

farma

S najväčšou pravdepodobnosťou za to môže Dominikov nečakaný pomer s Michaelou. Rodinní príslušníci sa preto počas návštevy správali zdržanlivo, pričom mladému farmárovi naznačili, že vo vysielaní reality show videli možno viac, než by sami chceli. Po ich odchode sa tak sklamaný mladík neubránil slzám. V rozhovore s Milanom Vysokaiom sa neskôr priznal k tomu, že si po tejto udalosti mnoho vecí uvedomil.

K rodičom sa vraj v minulosti nesprával práve najlepšie, hoci si ich oboch veľmi váži. „Prišlo mi ľúto, ako som sa správal k rodičom ešte pred Farmou. Uvedomil som si, že by som sa k nim mal lepšie správať. Keď prídem domov, chcem už byť taký normálnejší aj k nim. Zaslúžia si, aby som sa k nim správal lepšie ako doteraz,“ vyznal sa Porubský priamo do kamery. Zdá sa teda, že stretnutie s rodinou po dlhšom čase môže viesť aj k prekvapivým následkom.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dominik farma

Rozhovor Dominika s Milanom

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: YouTube