Dnes večer nás čaká ďalší napínavý duel, v ktorom sa stretnú dve silné súperky Michaela Štefániková a Daniela Urbanová. Evelyn sa už tradične bude ešte pred zahájením súboja v stodole pýtať všetkých zúčastnených, koho návrat by si priali najviac. Nečakane sa však dozvieme aj veci, s ktorými zrejme vôbec nikto nerátal!

Moderátorka pri stretnutí v duelantskej stodole položí Dominikovi otázku, ktorej z dvoch spomenutých hráčok bude držať palce. Mladík nezaváha ani na chvíľku a bez ostychu odpovie, že u neho jednoznačne vyhráva Daniela. To ale blondínku nenechá bez reakcie a okamžite tak začne vyzvedať, či mu nebude Miša trochu aj chýbať.

michaela stefanikova

Dominik Porubský v tom má však absolútne jasno. Hoci v stodole sa tvári trochu zdržanlivejšie, priamo na kameru z neho vypadnú slová, pri ktorých sa zrejme Michaela bude len chytať za hlavu.

„Miša si tu vlastne vymyslela akési dieťa so mnou – tak skrz toho chcem, aby išla preč. Lebo ona si to vymyslela a bola to asi nejaká jej taktika. Takže ja dúfam, že dnes sa to splní a povedie priamou čiarou domov, “ rázne sa vyjadril na adresu odvážnej brunetky. Či sa zdatnému farmárovi tento sen naplní, to sa dozvieme už dnes večer v ďalšom nervy drásajúcom dueli.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

dominik porubsky

Rozhovor s Dominikom

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: YouTube, Facebook/Farma