Dominik Porubský sa stal desiatym výhercom reality šou s vidieckym konceptom. Farma tak zmenila mladému a pracovitému chalanovi z Trenčianskych Teplíc život od základov, keďže si domov odniesol krásnu výhru 75 tisíc eur. Ako s nimi mieni mladý farmár vynaložiť?

O tom, kam poputujú zaslúžené peniažky, sa Dominik rozhodol prehovoriť len malú chvíľu po odznení jeho mena v aréne plnej zlatých konfét a kriku ostatných súťažiacich. Dominik si totiž vyslúžil tri body v disciplínach spojených s SMS hlasovaním, čím sa stal novým kráľom Farmy.

Keďže sa Porubský dostal do veľkého finále aj vďaka neprestávajúcej podpore farmára a dnes už aj najlepšieho kamaráta Milana Vysokaia, rozhodol sa s ním o mastnú výhru podeliť na polovicu. Obaja by si tak z finále mali odniesť po 37 500 eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

To, kam mladý výherca investuje svoj podiel, má už dávno premyslené. Väčšina peňazí má poputovať do rúk jeho rodičom, ktorí ho navštívili i v priestoroch natáčania Farmy. Zvyšnú sumu využije na kúpu potrebnej techniky do hôr.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook, Instagram/Farma