Dominik Porubský zavítal na Farmu X ako tichý a neznámy chalan, ktorého bavilo makať v horách. Táto práca sa stala farmárovou vášňou, čo bola časť jeho motivácie zotrvať v tvrdej hre. Napokon sa mu to i poradilo a mladík z Trenčianskej Teplej vyhral krásnu sumu 75 tisíc eur.

Ako Dominik prezradil len pár chvíľ po odvysielaní absolútneho finále, o peňažnú odmenu sa dvaja súperi rozhodli podeliť. Porubský a Vysokai tak mali ísť pol na pol, čo znamená, že si každý z nich v daný večer prilepšil o 37 500 eur.

To, čo urobí pracovitý farmár so svojim podielom, bolo jasné hneď po ukončení šou. Porubský totiž priznal, že väčšinu peňazí venuje rodičom a za zvyšok si plánuje zakúpiť techniku do hôr. Ako sa zdá, tento sen si už (ne)skúsený mladík naplnil, keďže jeho sociálne siete zaplavilo množstvo záberov s jeho hobby.

Dominik nestrácal čas a po ukončení Farmy pokračuje v rozrobenej práci. So svojimi povinnosťami sa pritom pravidelne delí s fanúšikmi, ktorí sú šťastní, že veľký balík peňazí skončil v tých správnych rukách a ex-farmár si mohol uľahčiť už tak náročnú prácu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominik sa dodnes chváli prácou s drevom

Foto: Instagram/Dominik Porubský, Facebook/Farma