Od prvej polovici septembra je z Barbory Rakovskej Barbora Krajčírová. Krásna moderátorka sa totiž rozhodla, že pred slobodou radšej uprednostní manželský život s milovaným Ľubošom. Teraz nám blondínka svoju polovičku konečne ukázala v plnej kráse!

Barbora Rakovská, dnes už Krajčírová, sa v septembri vydala za politika Ľuboša Krajčíra, s ktorým si manželstvo nevie vynachváliť. “Dnes by som už nepovedala, že svadba je zbytočná. Naozaj by sme nemali hovoriť slovíčko nikdy, pretože nevieme, koho stretneme, čo nás stretne a ako s nami zamáva láska. Nemali by sme niečo takto potláčať a odsúvať dozadu,“ nedávno prezradila pre magazín Šarm moderátorka, ktorá sa kedysi svadbe bránila.

Doposiaľ si však Barborka momentky so svojím drahým nechávala len v súkromnom archíve. Do tváre mu dokonca nevidno ani pri svadobnej fotke, ktorou sa pochválila na Instagrame. Slovenská hviezdička si ale zrejme povedala, že je čas na zmenu – pred pár dňami sa totiž na jej profile objavil krásny romantický záber s Ľubošom. Musime povedať, že je to naozaj dokonalý párik!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Barbora Rakovska

Zdroj: Instagram/barbora.krajcirova, Šarm | Foto: Instagram/barbora.krajcirova