Dočkali sme sa! Po tom, ako tento týždeň speváčka Sima zverejnila na svojom Instagrame tracklist očakávaného albumu Podľa seba, uzrelo toto jej druhé dieťa pred malou chvíľou konečne svetlo sveta. Dokonca už poznáme aj prvú lastovičku!

Mladú a talentovanú Simu by sme pokojne mohli označiť za najproduktívnejšiu speváčku na slovenskej hudobnej scéne. Nielenže má na konte úspešný debut Femina, ktorým si nezískala len ženské pokolenie, ale aj každý jej singel či videoklip sa vždy stretol s poriadnymi ováciami. Inak tomu určite nebude ani pri druhom dieťati Simony Hegerovej – to sa dostalo do predaja len pred malou chvíľou, pričom kráska z neho predstavila prvý singel!

Sima

Dýchaj je názov horúcej Siminej novinky, pri ktorej texte sa inšpirovala svojou minulosťou. „Keď som bola mladšia, mala som komplex… z odstavajucich uši, malého poprsia či iných drobností… takých, ktoré častokrát riešime iba my a zbytočne nás trápia…
Vtedy som ešte nevedela, že krása ženy vyplýva z jej vlastného (zdravého) sebavedomia,“ vyjadrila sa k novinke 22-ročná Trnavčanka, ktorá je dnes pre mnohé dievčatá veľkým vzorom.

Sima

Podľa dredatej blondínky dokonalosť neexistuje, a to i napriek tomu, že sa ju ľudia častokrát snažia presvedčiť o opaku. „Existuje iba krása, ktorá vyžaruje z každého človeka – len iným spôsobom Keď sa rozhodneš na tvojom tele niečo zmeniť, bude to len a len tvoje rozhodnutie, tak žime a nechajme žiť… „ myslí si Sima.

Na záver posiela speváčka všetkým ženám jasný odkaz: „Nezáleží na veku, výške, odstavajucich ušiach, akné či váhe, atď… iba keď si ty sama so sebou spokojná a cítiš sa vo svojom vlastnom tele dobre, môžeš byť šťastná… Podstatné je to, aby si bola sama sebou a cítila sa dobre, nech to znamená už čokoľvek…“ Sime tak v mene všetkých dám ďakujeme za ďalšiu mega skladbu s úžasným posolstvom, ktoré by si mala vziať k srdcu každá z nás. Už teraz vieme, že z Dýchaj bude megahit – po pár minútach od zverejnenia videa na YouTube svieti pri ňom 20 tisíc pozretí!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/simonahegerova, YouTube | Foto: Instagram/simonahegerova, YouTube