Christian Louboutin je geniálny módny návrhár, ktorého milujú snáď všetky ženy. Jeho posledná kolekcia ,,NUDE“ je opäť výnimočná a prinúti vás predefinovať slovo béžová.

Keď sa povie odtieň NUDE, každá žena si hneď predstaví telové lodičky, ktoré dokonale predĺžia nohy či béžový rúž na pery. Čo si ale asi tak predstaví mulatka, černoška alebo aziatka? [sociallocker]

christian louboutin NUDE

Pre ženy s inou farbou pleti, ako je tá naša, bolo vždy problémom zohnať oblečenie v odtieni nude. Tak isto ako my však túžia po telových lodičkách, ktoré dokonale splynú na nohách alebo po zvodnom spodnom prádle, ktoré bude pôsobiť vďaka telovej farbe neviditeľne. Christian im tento sen splnil a vytvoril úžasnú kolekciu NUDE pre úplne každú ženu.

christian louboutin NUDE

V kolekcii ponúka oblečenie, spodné prádlo, lodičky, silonky, ale aj balerínky vo všetkých odtieňoch NUDE, aké si len predstavíte, so sladkými názvami škorica, karamel či káva.

christian louboutin NUDE

Svoje nové dielo pritom nepovažuje za nejaký módny výstrelok. Uvedomil si, že len v Británií žije vyše štyroch miliónov žien inej farby pleti ako bielej. Chcel, aby si aj ony mohli obliecť svoj prirodzený NUDE odtieň. Kolekcia je nádherná, má peknú myšlienku a ani sa nevieme rozhodnúť, ktorý odtieň je najkrajší. 🙂

christian louboutin NUDE

Zdroj: Telegraph.co.uk | Foto: Facebook.com, Huffingtonpost.com [/sociallocker]