Temperamentná herečka s latino koreňmi Salma Hayek pridala na svoj Instagram odvážny záber, na ktorý väčšina jej kolegýň nemá „gule“. Pištolníčka sa totiž cvakla hneď po tom, ako vyliezla z postele – no spoznali by ste ju?

Hanbíte sa za seba pri pohľade do zrkadla a ako prvé, po čom po prebudení siahnete, je vaša kozmetická taštička? Nečudo – médiá nám servírujú vždy perfektne upravené krasotinky, ktoré mávajú s našim sebavedomím rovnako ako film Twilight s citmi puberťačiek. Proti tomuto trendu nerealistickej krásy sa ale rozhodla bojovať kopa prominentiek, ktoré postupne uverejňujú naturalistické zábery svojich tvárí a tiel – žiadna retuš, žiaden filter, žiaden makeup. Je načase svetu ukázať pravú a necenzurovanú ženu.

salma hayek

Salma Hayek, preslávená hlavne rolami vo filmoch ako Desparado, Dogma alebo S*xi pistols, nemá žiaden problém s tým, aby ju internet videl tak, ako ju Boh stvoril. Na Instagrame sa pochválila roztomilým záberom so svojím neposedným psíkom, ktorý ju vytrhol z ranného snenia. Takto vyzerá temperamentná kráska, keď vstane ráno z postele! Rozdiel? Koniec koncov ani nie – jej ženský pôvab vynikne ešte viac, keď nie je utláčaný pod vrstvou makeupu. Nehanbite sa za seba dámy a ukážte sa svetu vo svojej plnej kráse!

Salma s makeupom

salma hayek

Salma bez makeupu

salma hayek

Zdroj|Foto: Instagram