Oddýchnutá a zrelaxovaná Dara Rolins, ktorá strávila viac ako mesiac na indonézskom ostrove Bali, je už opäť v plnom pracovnom nasadení. Okrem koncertov sa však zúčastňuje i rôznych fotení, pričom v rámci toho posledného absolvovala úžasnú premenu.

Napriek tomu, že sa Dara Rolins pohybuje v umeleckej brandži takmer celý život, nezaraďuje sa medzi ženské chameleóny, ktoré neustále prekvapujú zmenou imidžu. Speváčka je odjakživa verná svojim krásnym blond vlasom a jemnému líčeniu.

Najnovšími zábermi tak Dara poriadne prekvapila. Pod záštitou renomovaného fotografa a styjlistu Lukáša Kimličku sa totiž premenila na nádhernú copatú indiánku. A hoci zo známej Slovenky vždy srší pozitívna energia, v tomto prípade to platí ešte stonásobne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Môj život je faakt pestrý. Action všeho druhu a každý deň inde a iná:). A ten dnešný deň je pestrý doslova a do písmena. Lebo farbičiek, pierok a trblietok nie je nikdy dosť, jak hovorí Lukáš Kimlička,“ napísala vysmiata Rolins k snímkam, na ktorých vyzerá ako rozkošná mladunká tínedžerka.

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi, koki9_official