Kým jedni žijú v šťastnom blahobyte, iní sa pasujú s ťažkým životným osudom. Bohužiaľ, druhým prípadom sú aj sestry Danielka a Natálka, ktorých rodičia boli alkoholici. Dievčatá si tak prešli doslova peklom.

Ako sme vás už informovali, na obrazovky TV JOJ sa vráti obľúbený projekt s názvom V siedmom nebi, ktorý sa snaží pomáhať ľuďom v ťažkej životnej situácii. Presne v takej sa ocitli aj Danielka s Natálkou. Ich otec bol alkoholik a dievčatá dokonca aj bil. „My sme totiž mali poschodovú posteľ. Ja som bola hore a Danielka bola dole. Automaticky, keď oco prišiel, strieskal tú, čo bola najnižšie. Vtedy som schádzala radšej dole, aby mňa radšej zbil než Danielku, lebo som vedela, že ona si to nezaslúži. Nechcela som, aby ju bil,“ prezradila Vilovi Rozborilovi staršia Natálka. Z bitky sa však jedného dňa stal doslova pokos o vraždu, keď otec vytiahol nôž a vyhrážal sa, že zabije ich mamu.

V siedmom nebi

Aby toho nebolo málo, dievčatá skončili na ulici, nakoľko bol ich rodičom v dôsledku alkoholizmu zobratý domov. Spávali, či už pod mostom alebo na lavičke. „Aby sme nesmrdeli, mamka nás kúpala vo Váhu,“ šokovala Natálka. Deti tiež priznali, že ich rodičia posielali žobrať, pričom peniaze potom prepili. Z tejto životnej tragédie dievčatá našťastie vytiahli starí rodičia, ktorí si ich vzali k sebe domov, kde našli konečne šťastie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<      

Po čase sa však rodičia Natálky a Danielky spamätali a rozhodli sa so svojimi dcérami opäť stretnúť. To, či im dokážu ich deti odpustiť a ako to celé dopadne, sa dozvieme už v nedeľu v relácii V siedmom nebi.

Zdroj/Foto: Joj.sk