Relácia V siedmom nebi na čele s moderátorom Vilom Rozborilom sa počas vianočného obdobia vrátila do vysielania, aby sa opäť podarilo splniť sny či vylepšiť podmienky ľuďom s ťažkými životnými osudmi. Na tretiu adventnú nedeľu sa tak dozvieme o príbehu malého Ľubka (7) a jeho maminy.

Ľubkov boj sa začal nevinnými príznakmi. Malého chlapca trápili bolesti hlavy, ktoré sa však neskôr vystupňovali do vážnych nevoľností a zhoršením jeho zdravotného stavu. V tom momente už lekári tušili, že niečo nie je v poriadku, a tak 7-ročný bojovník podstúpil niekoľko vyšetrení.

Vtom sa to stalo. Ľubkovi našli nádor na hlavičke, čomu nasledovala operácia a potom biopsia. Nanešťasie, nádor bol zhubný, a tak sa pre rodinu z biednych podmienok začal smutný a náročný kolobeh. Chlapec s okologickým ochorením strávil dlhých 6 mesiacov v nemocnici na Kramároch, no napriek tomu je niečo, čo mu môžeme všetci závidieť.

Mladý chlapček sa napriek problémom, aké častokrát nezvládajú ani dospelí ludia, neprestáva usmievať a srší z neho pozitívna energia. K radosti zo života mu prišiel napomôcť aj tím relácie Siedme nebo, pričom si pre hrdinu pripravili hneď niekoľko milých prekvapení.

Okrem toho, že statočného Ľubka čaká stretnutie s jeho idolom a spevákom pre deti Mirom Jarošom, réžia si pre neho a maminu Drahušu prichystala niečo omnoho vzácnejšie. Ich rodina totiž nemá dostatok peňazí na zaobstaranie stabilného bývania, pričom im hrozí, že skončia na ulici. Nie je preto veľkým otáznikom to, akým smerom sa bude pomoc kompetentných uberať, avšak ako to celé dopadne, sa dozvieme dnes večer o 20:35 hod. na JOJ-ke!

Pre viac informácií SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: TV JOJ| Video: Streamable.com/Facebook | Foto: Facebook/V Siedmom Nebi, TV JOJ