Aj vy ste sa zamilovali do filmu Zrodila sa hviezda na čele s Lady Gagou a Bradleym Cooperom? V tom prípade asi viete, že jeho ústredná skladba Shallow nie je jediná balada, ktorá chytá za srdce. Ešte väčšia romantika je totiž song I’ll Never Love Again.

„Nechcem pocítiť ďalší dotyk, nechcem zažiť ďalší oheň, nechcem poznať ďalší bozk, žiadne iné meno na mojich ústach, nechcem dať svoje srdce inému cudzincovi, nechcem zažiť ani ďalší deň, dokonca ani pustiť dovnútra svetlo. Nie, už sa nikdy nezamilujem, už sa nikdy nezamilujem,“ takto znie refrén mimoriadne romantickej skladby nabitej nekonečnou láskou a smútkom hlavnej hrdinky filmu Zrodila sa hviezda Ally k milovanému Jacksonovi.

Lady Gaga túto skladbu odspievala na konci filmu pri poslednej rozlúčke so svojím nebohým manželom. Ak ste však ešte túto snímku nevideli a len sa na ňu chystáte do kina, viac vám prezrádzať nebudeme, iba toľko – vezmite si radšej aj vreckovky. Mimochodom, v tejto romantickej dráme mala hrať pôvodne úplne iná speváčka. Viac si môžete prečítať — TU —

Zdroj/Foto: YouTube