Pred pár dňami prevalcovala médiami horúca správa o tom, že Jasmina Alagič čaká dieťa. Známy denník túto informáciu zverejnil nielen na svojom internetovom portáli, ale tiež v tlačenej podobe. Novinka vyvolala v radoch fanúšikov doslova ošiaľ až do chvíle, kým nezareagoval sám nádejný otecko. Od tohto okamihu sa strhlo hotové peklo…

Úspešný raper neskrýval obrovské rozhorčenie nad tým, čo sa populárnemu denníku podarilo docieliť. Fanúšikovia totiž čerstvých snúbencov okamžite zaplavili gratuláciami, čo Patrika značne vykoľajilo. Ako tvrdí, podľa tohto plátku je jeho budúca nevesta už druhýkrát tehotná, i keď zverejnené informácie doposiaľ neboli nikým oficiálne potvrdené. Zamilovaný hudobník sa teda rozhodol pre radikálny krok.

rytmus jasmina

„Špekuláciám je koniec, ideme sa súdiť!“ Takto znel Patrikov jasný odkaz bulvárnemu periodiku.  „Absolútna neprofesionalita a nerešpekt nad tak intímnou vecou, ako je materstvo,“ dodal vo svojom príspevku. Táto správa v radoch fanúšikov okamžite vyvolala lavínu komentárov. Mnohí sa začali sympatickej dvojice vo veľkom zastávať, pričom sa k nim pridali aj niektoré známe osobnosti zo slovenského šoubiznisu.

rytmus

„Bodaj by ste to vyhrali,“ podporil dvojicu moderátor Sajfa. „Ja som tehotná každý mesiac,“ pridala sa herečka a spisovateľka Kristína Tormová. Niektorí zašli ešte omnoho ďalej a netajili sa tým, že im takéto zaobchádzanie so súkromnými informáciami vôbec nie je po chuti. „Posúva sa to stále ďalej. Už nemajú úctu pred ničím. Zrodenie, smrť, čokoľvek, čo môže poslúžiť ako príbeh. Že bol vymyslený? No a čo – veď zajtra ho môže nahradiť ďalší. Držím Vám obom palce,“ vyjadril sa moderátor Martin Nikodým.

Rytmusov oznam o snahe súdiť sa so slovenským denníkom kvôli neoverenej správe o tehotenstve jeho snúbenice sa tak stretol s obrovskou podporou. Uvidíme, akú dohru ešte celý tento incident bude mať.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

rytmus jasmina

Zdroj/Foto: Instagram/Rytmusking