Dominik Porubský strávil na natáčaní drsnej reality šou Farmy X niekoľko dlhých týždňov plných drámy a hádok, pričom sa mu to ako jednému z mála súťažiacich skutočne oplatilo. Pracovitý chlapec z Trenčianskej Teplej si z finále odniesol krásnych 75 tisíc eur, o ktoré sa podelil so súperom Milanom Vysokaiom.

Počas živého vysielania finálového večera sa medzi Dominikom a Michaelou odohrala malá slovná prestrelka. Po tom, čo Evelyn vytiahla otázku farmárkinho vymysleného tehotenstva, sa kontroverzná červenovláska neudržala a na prítomnú moderátorku vybehla, o čom si môžete viac prečítať >>>TU<<<.

Ako sa však zdá, Štefánikovej správanie na statku voči víťazovi Farmy nezostalo len tak bez odozvy. S odstupom času si totiž Dominik jej taktický ťah s vymysleným dieťaťom zobral na paškál, pričom svojej bývalej súperke zanechal poriadne ostrý odkaz.

Bol som prekvapený, že to takto narafičila na mňa. Tak čo už, ľudia sú už takí, nebudem ich súdiť. Ona si na mňa spravila názor taký, aký má. Nebudem ju už riešiť. Som rád, že Farma sa skončila a tú trojicu nechcem už vôbec vidieť,“ uviedol Porubský, pričom nezabudol pripomenúť i Petra Harezníka a Tatianu Brunayovú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Okrem toho sa mladý ex-farmár vyjadril i na margo daného osudného večera, ktorý strávil po Miškinom boku. „To nebol vzťah. To bol alkohol. Vyzeralo to všelijako, ale nič sme spolu nemali a ani nebudeme mať. Ja mám na lepšie baby,“ spočítal to verejne výstrednej mamičke, vďaka čomu je jasné, ako to medzi nimi dnes skutočne je.

Zdroj: Cas.sk | Foto: YouTube, TV Markíza