Nedávno slovenským šoubiznisom otriasla zarážajúca správa o tom, že manželstvo Martina Jakubca a Boženy Verešovej bola len obyčajná fraška. Po desivých odhaleniach a šokujúcich novinkách, ktoré okamžite vyplávali na povrch, ale prichádza od speváka ďalšie vyhlásenie.

Populárne spevácke duo si malo svoje životné ÁNO povedať v novembri minulého roku. Teraz sa však verejnosť dozvedá priam neuveriteľné pravdy o tom, že svadba storočia bola zo strany novomanželov len hraným divadielkom. Božanke sa tak dostáva od médií obrovskej pozornosti, o akú zrejme ani sama vôbec nestála.

jakubec

Jakubcovi však drobnohľad verejnosti absolútne nevadí, práve naopak – kontroverzný hudobník sa sám snaží na seba pútať čoraz viac pozornosti. Tentokrát fanúšikom prisľúbil, že sa skutočnej svadby predsa len môžu ešte dočkať. „Priatelia, teším sa na ďalšiu životnú etapu. Teším sa, že budete jej súčasťou. Čakám na novú bytosť, ktorá vstúpi do môjho života. A tento rok očakávajte skutočnú svadbu!“ oznámil fiktívny manžel Božanky Verešovej.

Ako sa tak zdá, Martin Jakubec sa naozaj pred ničím nezastaví. Hoci ešte pár mesiacov dozadu podnikateľ zaryto všetkých presviedčal o svojom vstupe do chomúta, najnovšie si aj prostredníctvom sociálnych sietí hľadá novú partnerku pre život, ktorá by bola ochotná s ním ešte v priebehu tohto roka uzavrieť pravý a nehraný manželský sľub.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jakubec

Zdroj: Instagram/Martinjakube_official |Foto: Facebook/MartinJakubec, Instagram/Martinjakubec_official